Главная | Регистрация | Вход
Субота, 20.07.2024, 09:21
Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайта
Яндекс.Метрика
Наш опрос
Як часто у Шаяні
Всього відповідей: 144
У разі відсутності путівок на проживання у необхідний Вам період часу - не засмучуйтеся.  .Зв'яжіться із диспетчером і попросіть про допомогу у звуковій чи письмовій формі.
Більшість путівок викуповується за квотами для організацій і тому є можливість відкупити їх якщо путівка ще не реалізована остаточно
  >>>>>
SiteHeart

Знижки від друкованих масмедія - партнерів ІРС "ДКЗ"

 
Спільний проект друкованих масмедія із інформаційно-реєстраційною системою "Диспетчер курортів Закарпаття.
Ці, та подібні флаєри регулярно розміщуватимуться впродовж одного року на сторінках зазначених видань і даватимуть реальне право на одержання 1% знижки від загальної вартості поселення у санаторіях, курортах, турбазах Закарпаття, які на даний момент обслуговуватимуться електронними книгами поселення системи ІРС "ДКЗ".
 
Для одержання даної знижки у розмірі 1% від загальної вартості поселення у туристичних закладах, які обслуговуються системою ІРС "ДКЗ", необхідно під час замовлення броні повідомити диспетчеру номери, вказані на відповідних флаєрах розміщених на сторінках цих газет. 
(Номери слід брати лише із останніх номерів видання)
 
Зокрема:
  • Три числа що є початком номеру флаєру (картинки) розміщеної  в останньому номері видання на завершальній його сторінці.
    (термін дії цієї комбінації чисел від дня виходу газети до дня виходу наступного номеру);

 

  • Три числа що є  закінчення номеру аналогічного флаєру (картинки) розміщеного на одній із сторінок в середині цього ж номеру;

 

  • Три числа що є завершальними у номері знижки. Цю інформацію, а також при потребі розяснення одержите від працівника відповідної газети (видання) зателефонувавши в рекламний відділ видання по номеру телефону вказаного на даних флаєрах.
 
 При бронюванні місць  працівник закладу або диспетчер курортів надішле Вам рахунок для здійснення передоплати за проживання із врахуванням відповідної знижки.

Періодичні видання - партнери системи ІРС "ДКЗ"
 
 
Газета безкоштовних оголошень та реклами "АВІЗО".
Рівенська філія рекламного агенства.
Адреса для відвідувачів:
м. Рівне, вул Чорновіла, 10 офіс №1
Торговий центр "Вікторія" (третій поверх)
   
Тел/факс:               (0362) 68-88-76
Час роботи:  пн - птн: 9.00 - 18.00
Поштова адреса: 33028, м. Рівне,
а/с 222, "Авізо”

E-mail: rovno@aviso.ua

 ------------------------------
Періодичне щотижневе видання. День виходу = середа =
Розповсюдження м. Рівне та Рівненська область.
Загальний наклад 3800 екземплярів із можливістю розміщення реклами в інших областях України по філіях.
детальніше на
сайті видання:
 

 Журнал  "СЕЗОНИ"  Відпочинок в Україні та за кордоном.                                                         
03187,  вул. Теремківська,8, кв.44
тел./факс: 526-63-08, e-mail: tatyana_velichko@ukr.net                                
Р/р 26008155855501 в філії КРУ Банку „Фінанси та Кредит”,         
ТОВ м. Київ. МФО 300937, ідент. подат. № 1928118105
                             
Распространение: Международные и региональные туристические выставки. Международные специализированные выставки другого профиля (автосалон, строительные, с/хоз. и др.) Бесплатное распространение через курьеров в офисах , банках, страховых компаниях, туристических фирмах, бутиках, супермаркетах: строительных, бытовой техники, оптовой торговли, автосалонах и сети автозаправок, ресторанах, гостиницах г. Киева, областных центрах Украины, в Москве, Варшаве, г.Губкинский (Тюменская область) через представителей, в авиакомпаниях, посольствах, а также рекламодателям.. Продажа в киосках печатных изданий.
Информация в журнале представлена следующими разделами:1.Отдых и оздоровление в Украине ( по регионам). · Обзорная статья Министерства культуры и туризма Украины, санатории, пансионаты, базы отдыха, горнолыжные курорты, рестораны, развлекательные комплексы, турфирмы, гостиницы, зеленый туризм, транспорт и др. 2.Отдых и оздоровление за рубежом ( по странам ). · Туроператоры, авиакомпании, страховые компании, отели, экскурсионные маршруты, банки. 3.Активный и экстремальный туризм · Дайвинг, яхтинг, охота, товары для спорта и активных видов отдыха. 4.Все для гостиничного и санаторно-курортного бизнеса.
  

Журнал  КАРПАТИ. ТУРИЗМ. ВІДПОЧИНОК


Всеукраїнський туристичний журнал «Карпати.
Туризм. Відпочинок» створений літом 2004 року. Видання подає інформацію, яка може бути цікавою і для тих, хто майже нічого не знає про Карпати, і для тих, хто думає, що знає майже все.
На сторінках журналу постійно публікуються описи пішохідних, велосипедних, автомобільних та кінних маршрутів, ілюстровані детальними картами, а також розповіді про сплави Карпатськими ріками. Надаються поради щодо спорядження.
Кожний номер містить інформацію про тури для всієї родини, санаторії, готелі, турбази, сільський «зелений» туризм. Кореспонденти журналу пропонують огляди гірськолижних та інших курортів Карпатського регіону — Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.
Ви дізнаєтесь про історію, традиції, пам’ятки архітектури краю, ремесла і фольклор горян. Журнал веде розмови з відомими особистостями. Публікуються репортажі із закордонних мандрів, подорожі до визначних місць екзотичних країн світу.
Зміст кожного номера складається з трьох блоків: «активний туризм» (екстремальний та помірний відпочинок), «культурний блок» та позаблокові матеріали, які мають передавати колорит Карпат (зокрема, мовний), рецепти карпатської кухні.
Це корисна, перевірена і деталізована інформація для туристів.
Журнал виходить українською мовою щомісяця. Наклад — 15 000 примірників. Формат — А4, повноколірний, 84 стор. Розповсюдження — Україна. Продаж здійснюється через організації гуртової та роздрібної торгівлі пресою, приватних розповсюджувачів ЗМІ, магазини туристичного спорядження по Україні, книгарні; розповсюджується на туристичних виставках та акціях.
Читачі журналу — це люди активної життєвої позиції середнього та високого достатку, які є прихильниками як активного (віком від 17-45 років), так і помірного відпочинку (20-65 років). Це також шанувальники сільського «зеленого» туризму, які здійснюють родинні мандрівки. За даними моніторингу найбільше виданням цікавляться мешканці обласних та районних центрів України (понад 60% аудиторії) та кияни (40%).
 
Додаткова інформація про журнал:
Періодичність виходу — 12 разів на рік
Мова — українська
Обсяг: 80 сторінок (внутрішні) + 4 (обкладинка)
Формат: А4 (205 х 282 мм)
Папір крейдований: внутрішні сторінки — 115 г/м2, обкладинка — 200 г/ м2
Наклад: 15 000 примірників
Сфера розповсюдження — Україна
Передплатний індекс — 91115
Продаж: через організації гуртової та роздрібної торгівлі пресою, приватних розповсюджувачів ЗМІ, бази відпочинку, санаторії, турбази Карпатського регіону, магазини туристичного спорядження. Ціна — договірна
Всі сторінки видання — повноколірні.
Розмір мінімального рекламного блоку на внутрішніх сторінках журналу — 1/12 (61 х 65мм)
Детальніше про все 
для рекламодавців викладено тут
Підписку на журнал або ж замовити будь-який із попередніх номерів  можна здійснити безпосередньо через інтернет на сторінці сайту  
NEW! Власники річної підписки протягом 2009 р. платитимуть за путівки на 2% менше!
Передплатний індекс в каталозі Укрпошти — 91115.
Адреса редакції:
76018, м. Івано-Франківськ,
вул. Чорновола, 4а,
тел.: (0342) 71-20-76,
факс: (0342) 71-26-97
Адреса для листувань:
76018, м. Івано-Франківськ, а/с 78
 
 
 
Даний список є доступним для всіх гостей сайту та порталу.
 
Заповнюється обидвома сторонами (газета та турзаклад або диспетчер "ДКЗ") по мірі надходження звернення від читачів за третьою частиною номера і є для взаємного контролю виконання відповідних зобов'язань сторін. Сума знижки заповнюється лише після здійснення замовником броні передоплати згідно виставленого закладом рахунку.
 
При небажанні висвітлення дійсного прізвища, читач може виставляти псевдонім.
Запис у списку обов'язкова.
 
 
Турзаклади які надають аналогічні знижки для читачів співдружніх видань
 
пансіонат "Орлине гніздо" Виноградово, Закарпаття

санаторії курорту "Шаян"  що на Хустівщині, Закарпаття
 
 
Санаторій "Сонячна долина"  Свалява, (курорт "Сонячне Закарпаття")
 
пансіонат "Софія" Свалява (курорт "Сонячне Закарпаття")
 
готель "Вільні кімнати"  приватний готель у стилі "Ретро" в центральній частині м. Мукачево
 
та інші
Форма входа
Календар подій новостей
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук на сайті
Інші сайти системи ДКЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright DKZ.INFO © 2024 | Безкоштовний хостинг uCoz